+372 3568333
info@brain.ee
A.Puškini 12-15

Raamatupidamisteenus Eesti firmadele

Miks teenuseleping on parem koosseisulisest raamatupidajast?

  1. Meil on paljude aastate pikkune kogemus raamatupidamisteenuse ja arvepidamise automatiseerimise vallas.
  2. Te pole enam oma raamatupidaja „pantvang“ (ühe firma spetsialisti asemel hakkab teie heaks tööle terve meeskond professionaale).
  3. Te saate tõepoolest suurepärased asjatundjad ning mitte ainult raamatupidamise vallas (me rakendame 1C programme erinevatel tegevusaladel ja pakume arvuti taristu tuge. Meie spetsialistid läbivad regulaarselt koolitusi ja sertifitseerimisi).
  4. Teie arvepidamise kulud on väiksemad kui koosseisulise raamatupidaja puhul (töötasu, puhkusetasud ja haigusrahad, maksud, ruumirent, töökoht, arvuti, programm, pidevad koolitused…).
  5. Isiklik lähenemine iga kliendi puhul. Uurime tähelepanelikult teie ettevõtte töö eripära ja pakume vajaliku hulga teenuseid. Teenuse maksumus sõltub töödeldavate dokumentide hulgast. See reguleerib automaatselt kulusid sõltuvalt firma töö aktiivsusest. Te ei pea mõtlema oma raamatupidaja töökoormusest ja otsustama, kas võtta tööle või hoopis koondada abilisi.
  6. Klientide mugavuseks ja informatsiooni kiiremaks töötlemiseks saab dokumente esitada elektroonilisel kujul.

Operatiivseks aruandluseks ja/või informatsiooni osaliseks kandmiseks andmebaasi võib klient saada kaugligipääsu (läbi interneti) programmi 1C Raamatupidamine Eestis.